KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14222057
nr 1422 2057
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Stockholm. Signerad, daterad -61, med dedikation. Bildmått: 33x54, yttermått inklusive ram: 53x73 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:13:12
27/9 19:40:14
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén